Pirkimų žinutei vieneri!

Kodėl man be galo svarbus Jūsų įsitraukimas :)

INSTAGRAMAS/LINKEDINAS

Karolina Telyčėnaitė - Kacvinskė

11/6/20231 min read

Labas!

Ko gero nežinojai, bet Pirkimų žinutė jau vieneri 🎉 🎈 🥂

Idėja startuoti su asmeninio blogo formatu kilo man Karolina Marija Telyčėnaitė - Kacvinskė (gali susirasti mane LinkedIn, ten kartais po mano postai būna įdomių diskusijų) po daugelio kurtų metodinių įrankių, advokatūros laikais konsultuotų klientų, pastaraisiais metais konsultuotų pirkimus prižiūrinčių kolegų, o šiuo metu mokymų nepertraukiamų sesijų bei dalies VPT eVedlio temų parengimo, tada supratau, kad nelabai kas nori apie tuos viešuosius pirkimus kalbėti paprastai ir aiškiai. Taigi už Pirkimų žinutė įrašų slepiuosi aš Karolina :)

Gaila turbūt tik dėl vieno, nes ne visada turiu tiek laiko, kiek norėčiau, kai šį užsiėmimą tenka derinti su svarbiausiomis pareigomis 😍 , kadangi minčių ir idėjų apie ką galėčiau parašyti naują straipsnį ar įžvalgą turiu turbūt tūkstančiui metų į priekį.

Neretai tikrai susimąstau ar kam nors šių mano įžvalgų reikia, ypač paskaitant tobuluosius LinkedIno postus, atrodo, kad mano kuriamas turinys gyvena alternatyvioje visatoje.

Daug ko tik mokausi ir iš esmės rašymas socialiniuose tinkluose toks mano savamokslis dalykas, ne visada patys patogiausi įrankiai, kuriuos naudoju, tinklalapio administravime tikrai būna bugų, o ir prisėsti parašyti naujienlaiškį ne visada yra patogu ar randu tam laiko.

Bet tikrai labai stengiuosi, kiek galiu ir kiek dabar tai yra įmanoma dirbant ir derinant motinystę. Bet ne visada pavyksta, todėl būna pauzių.

Labai tikiuosi, kad jei matai šį postą seki mane ne tik LinkedIn, bet ir kitur, nes artimiausiu metu startuosiu su laaaaaaabbbbbai daug naujienų, kuriose norėtųsi Tavo įsitraukimo 😉

Taigi, dar kartą paraginsiu. Užsiprenumeruok naujienlaiškį, pafollowink ne tik čia, bet ir IG ar FB ir padėk man augti ir kurti tokį turinį, kuris Tau ir man būtų įdomus :)

Tai didžiausia dovana, kokią gali padovanoti mano idėjai gimtadienio proga :)

Linkėjimai,

Karolina